29.02.2020 r.- Warszawa- Teatr Komedia + Wystawa Niewidzialna

WARSZAWA- Teatr Komedia-

,, Człowiek dwóch szefów’’ + Wystawa Niewidzialna

Termin: 29.02.2020 r.

CZŁOWIEK DWÓCH SZEFÓW – Richard Bean

Czas trwania spektaklu: 180 minut

 

Dwa etaty, dwie pensje, niewielkie umiejętności i jeszcze mniej do zrobienia… No, może tylko trochę sprytu, ażeby skutecznie lawirować pomiędzy oczekiwaniami pracodawców i poczuciem pewności w bezczelnym kłamaniu prosto w oczy wszystkim i na każdy temat. Brzmi zachęcająco?

Francis Henshall jest rozbrajająco słodkim łobuzem. Ma niezwykły talent do pakowania się w karkołomne sytuacje i ogromny apetyt. Nie ma za to kompletnie żadnych pieniędzy i za grosz ochoty na uczciwą pracę. Wobec tego zatrudnia się jednocześnie u dwóch szefów, licząc na to, że… Cóż, powinien rozsądnie liczyć wyłącznie na wynikające z tego kłopoty, ale to nie w stylu Francisa… Jego obaj szefowie przybywają do tego samego hotelu i chcą zamieszkać w tym samym pokoju. Zabawa się zaczyna…

Spektakl dla widzów od 15 roku życia.

 

 

Program wycieczki

 

  • 10:00- wyjazd z Olsztyna (spod budynku Mazury PTTK, ul. Staromiejska 1)
  • 10:00- 13:30- przejazd na trasie Olsztyn- Warszawa
  • 14:00- 16:15- wystawa Niewidzialna (Wyobraź sobie, że całkowicie gaśnie światło… Tak zaczyna się podróż do świata w którym zmysł wzroku jest całkowicie zbędny. Niewidzialne, choć zupełnie realne przeżycia gwarantuje nam "Niewidzialna wystawa". Rzadko kiedy wystawa daje nam możliwość poznania tego, z czym spotykamy się na co dzień. Przedmioty codziennego użytku, pomoce naukowe, gry, a później… całkowita ciemność i pomieszczenia imitujące scenerie z życia wzięte. Jak się jednak okazuje, wystawa której nie możemy zobaczyć daje nam coś, zabierając jeden ze zmysłów.
  • 16:30- 18:00- czas do dyspozycji grupy (Złote Tarasy)
  • 19:00- 22:00- spektakl CZŁOWIEK DWÓCH SZEFÓW- Teatr Komedia
  • 22:00- 01:00- przejazd na trasie Warszawa- Olsztyn

 

 

Cena: 255 zł /os.  (przy minimalnej liczbie uczestników- 45 os.)

Cena zawiera: transport, ubezpieczenie NNW, opieka pilota, bilet wstępu do teatru- Strefa I

 miejsca I, III, IV rząd)